5 důvodů díky kterým si zamiluješ květinové motivy!

5 důvodů díky kterým si zamiluješ květinové motivy!

Květy spojujeme s teplejším obdobím roku. Slunce příjemně hladí naši tvář a kolem nás rozkvétá příroda. Není proto divu, že chceme rozkvést taky :) Módní návrháři proto začali zdobit své výtvory motivy květů. Tento módní trend ovládl celý svět a ani nadále není pozadu. Proč?

1. V oblečení zdobené květinovými motivy vypadáme a cítíme se více žensky.

Po staletí byly květiny pro ženu charakteristické. Muži je dávají svým vyvoleným a ženská krása se srovnává s křehkou růží. Květiny jsou nedílnou součástí ženství - zdůrazňují naši přirozenost a šarm. Zkrátka můžete mít pocit, že jste rozkvetla :)

 Bavlněné tričko kvetinyoveral kvetiny

2. Květy jsou skvělým společníkem romantické události.

Všimněte si, že milostné záběry ve filmu jsou často natáčeny ve scéně plné květin. Nebo se například odehrávají v zahradách a loukách.  Žádná romantická scéna se neuskuteční bez pugétu květin. Bez květin se neobejde také žádna akce či oslava, zejména květiny dělají tu slavnostní atmosféru.  

8002 Maxi šaty kvetinyšaty kvety kvetinove

3. Při pohledu na květiny jsme šťastní a plni nadšení.

Obklopení květinami se cítíme šťastní. Když nám dělá společnost krásná květina, nutí nás to dívat se na život s větším optimismem, ocenit krásu světa. Tak proč nepřevést toto štěstí do našeho šatníku?

 

top sukně kvetiny

4. Květinové motivy omlazují!

Chcete vypadat mladší a neutrácet za drahé procedury? Zdobte se květinami! Vzor rostlin zajistí, že se budete cítit mladší a více uvolněná. To samozřejmě neodstraní vrásky na čele, ale jistě přispěje ke svěžímu vzhledu!

6131 Overal šortky kvetinovykalhoty kvetinove

5. Elegance v novém vydání? Kostým a květinový motiv je skvělá kombinace!

Nudí vás kancelářské oblečení, ale váš styl vyžaduje eleganci? Máme skvělý tip! Jednobarevný kostým spojte s květinovou košilí nebo halenkou. Získáte moderní, originální a stylové oblečení, které bude pěkné, zajímavé a vhodné na obchodní jednání!

1250 Halenka MERIDA kvetiny987 Elegantní kalhoty květy black

kvetinove šaty na leto

A vy za co máte rádi oblečení s květinovým motivem?